KONST / Litografier / Färglitografi 11266015
nr 1126 6015
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), signerad och numrerad 74/200, "Noe et la Licorne", bladets mått: 28x37
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 19:17:03
28/8 19:12:03